Cinsi Ne

Seymaaacaan

Bu kedinin cinsi ne olabilir

13 CEVAP

Ozge00

Pek anlamam ama Tekir ve siyama benziyor hafiften. Cok tatli ama maşallah.

ferhat05

Ragdoll değil mi?

Ozge00

Scottish chocolatr pointi de andırıyor hafif

ferhat05

Bence Ragdoll. Sizin dediğini biraz daha siyam kedisini andırıyor. Yine dediğiniz gibi tekir kediyle çiftleşmiş gibi çok tatlı😸

selinnky

British Shorthair blue point ile hafiften tekir kırması gibi sanki, ama daha farklı. Ya bu arada, fotoğraflarına bakmaya doyamadım çokça tatlı :)

pompompurin

kürk rengi lynx point, cinsi siyam veya ragdoll olabilir tüyleri uzun olduğu için. chocolate point veya blue point değil.

ecrinnurAslan

Cinsini anlamadım ama çok güzel bir bebek

Ragdoll yada birman ama cok guzel bir kedi sahiplendiriyormusunuz?

cinsini bilemedim fakat biri bluepoint yazmış fakat değil

Blue point cins değil zaten kürkünün rengi blue point evet banada ragdol tekir kırması gibi geldi

ahsenyildiz

ragdol veya siyam

meov

internette araştırma yaparken bu fotoğrafa rastladım.
scottish straight. ebeveynin biri golden point, biri lynx point olabilir.

Sezgek

Bence kesinlikle tekillik var ama diğer ata nedir bilemedim benim elimin iş yerinde baktığı kediye çok benziyor bana foto attığında siyam sanmıştım hatta ama o anne babayı da bildiği için yok demiş anne baba da cinslik yok yani cins kırmada olmayabilir ama çok tatlıymış maşallah :)