Kedi Tırnak Kesme

Duman14

Kedimin tırnağını veterinere kestiriyoruz her seferinde para vermek yerine kendimiz kesmeye başlamak istiyoruz önerdiğiniz kaliteli bir tırnak kesme makası ve nasıl kesebileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz

7 CEVAP

abdurrahmany

nasıl veterineriniz para alıyor tırnak kesme ücretsiz hizmettir. bunu veterinerinize söyleyin bulunduğum ilde hiçbir veteriner parayla kesmez. ayrıca veterineriz keserken sizede öğretmesini isteyin çünkü tırnaklarında damarlara dikkat etmek lazım çok azcık 2mm kadar kesiyorsun youtube da videolar var bununla ilgili. trixie yi bende kullanıyorum ama rahat edemedim normal bebekler için yani insanlar için olanın küçüğünden kullanıyorum daha kullanışlı oluyor.

Badems

Tırnak kesmeye para alcak kadar düştüler mi ya ? Muayeneye de para almıyorlar, tırnak kesmeye de. Anal keseleri çok doluyor bizimkinin. Onu patlatıyorlar, merhem sürüyorlar ona bile para almıyorlar yahu. Kafayı yemişler... Nasıl keseceğinizi biliyorsunuzdur heralde, aman dikkatli olun. Bizimki tam olarak şu: çokta iyi kesiyor.

balinannesi

Çok kolay ve basit bir işlem öğrendikten sonra, biraz araştırırsanız ve bu konuyla ilgili videoları izlerseniz kolayca yapabilirsiniz :)

tika_waylan

Trixie benimki hani cok super degil ama pahali da degil fiyat performans iyi cok pahali bir sey almana gerek yok.
Bu arada tirnagini uyurken kes daga gecen gun benim oglanin tirnaginu kestim cok uslu bir kedidir asla tirmalamaz isirmaz normalde feci isirdi su an hala elimde izler var:)
uyurken cit cit kesmek hareketlenirse ara verip sonra devam edince daha rahat kolay oluyor bir de sadeece uclarindan kesin.
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-kedi-tirnak-makasi-8cm.html

Su an indirimdeymis.

Duman14

Belediyenin burda hayvan hatanesi var kaliteli temiz sağlıklı bir yer gerçekten hizmetlerinden memnunuz ama tırnak kesmeye 20-25 tl alıyormuş annem götürüyor hastaneye genellikle o söyledi veterinere daha önce gittik ama hastaneden daha memnun kaldık o yüzden orayla devam ettik genel kontrol ücretsiz yine ama tırnak kesme paralı maalesef

Havanese_Siri

bizim veterinerimiz her gittiğimizde bakıp uzunsa biz söylemeden ücretsiz kesiyo

Nayeli

Ben de özel kedi tırnak makası almıştım trixie'nin. Ama onula da keserken çok rahat edemedim sonra normal küçük tırnak makası ile kestim inanılmaz rahat kesiyorum .lütfen internette resim veya videolara bakın nasıl kesmemiz gerektiğini böylece zarar vermesiniz