Kedimin Gözüne Deterjan Kaçtıktan Sonra Rengi Değişmeye Başladı

nisacengz

Önceki sorumda gözüne deterjan kaçtığını, kıstığını söylemiştim. Çayla pansuman yaptıktan sonra açılmıştı fakat akşama doğru rengi değişmeye başladı

19 CEVAP

Lmaolsx

Böyle riskli birşey olunca neden veterinerinize gitmiyorsunuz anlamıyorum kendiniz kör olmadan önce gidin zahmet olmazsa hayvan ne kadar acı çekiyordur kim bilir

fatma_nur42

kedinin gözüne ÇAMAŞIR SUYU gibi bir KİMYASAL madde kaçmış çayla pansuman yapıp akşama kadar beklediniz mi cidden?? Allah akıl fikir versin... 5 kuruş para vermemek için aldığınız risk umarım kedinizin hayatı boyunca katlanacağı bir körlüğe yol açmaz.

tyguler

Kedi kör oluyordur veterinere gitmeniz lazım neden bu kadar beklediniz ki insanlarda da göze deterjan kaçarsa doktora gidilmeli hayvanlarda da hemen gitmeniz lazım rengi körleştiği için öyle oluyor büyük ihtimalle

bokcuk

Keşke hemen veteriner hekiminize danışsaydınız. Şimdi nasıl durumu?

eceyilmaez

Şimdi fark ettim eski tarihli bir gönderi. Kedinin durumu ne oldu

Adger

Veterinere götürmediğiniz için büyük ihtimal Kör Olur İnsanlar bile kör oluyor.

bokcuk

djpıckecemclwö @mihriii napim aklıma isim gelmedi

eceyilmaez

Çokk acil veterinere gitmeniz lazım acil!! Haftasonu yasaklarında veterinere gidebiliyorsunuz merak etmeyin. Yarın ilk iş götürün hatta çevrenizde hayvan hastanesi varsa gece acik oluyo şimdi bile götürebilirsiniz. Sokağa çıkma yasaklarına dahil değil bunlar. Inşallah kalıcı hasar olmamıştır ama gözü çok kötü gözüküyor. Doktora gittikten sonra günceller misiniz merak ettim

fatma_nur42

Fake hesap açıp kendi sorusundaki linçleri engellemeye çalışan koca yüreklim

Verdatrtp

Arkadaşlar bu soru çok eski aylar önce görmüştüm ben neden şimdi cevap yazılıyor?

Nazliig

@Verdatrtp ahahahaa hakikaten yaa :D soru 3 ay önceden kalmış aslında. Ancak bazıları cevap yazınca soru üste çıkmış, ben de soruyu üstte görünce cevaplayıverdim, ne biliyim yani dkschxcjvdcjb

mihriii

@bokcuk hayır bu soruyu çayın iyi geldiğini yazdıktan sonra sormuş bu nasıl kullanıcı adı bu arada ya dlmdpdms

nisacengz

Devamında ne olduğunu bilmeden bu kadar kesin konuşmanız gerçekten kırıcı. Ben kedimi çocuğum gibi görüyorum henüz 15 yaşında gecenin bir saatinde araba olmadığı ve evde olmadığım için götürmemistim. Ertesi sabah 7de götürdüm damla verdiler ve beş günde geçti çok şükür görüyor. Veteriner çayın iyi geldiğini söyledi ki olayın deterjanla da bir alakası yokmuş viral hastalik değeri sinirdaymis bu da gözüne vurmuş. Bir sürü vitamin takviyesi yapıyoruz halen. Konuşmadan biraz düşünün lütfen

bokcuk

Kendisinin profiline baktım. Kedisinin gözüne çay iyi gelmiş. Sorun yokmuş.

Nazliig

Bu kadar sakıncalı bir durumda niye veterinere gitmediniz ki anlamış değilim. O kedinin adına çok üzgünüm, durumunun ne kadar kötü olduğu fotoğraftan belli. Resme bakınca içim çok kötü oldu ya, kıyamam :( ki büyük ihtimalle gözü görmeyecek. Kedinizin durumu çok kötü, çayla kurtulması imkansız. Umarım bu minik iyileşebilir... Sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.