Sokağa Çıkma Yasağında Köpek Gezdirme

Geçen sokağa çıkma yasağında köpek gezdirebiliyorduk şimdi de gezdirebiliyor muyuz ve köpeğime balkonda bakabildiğim için üşüyor ne yapmalıyım

18 CEVAP

Ozge00

Eve alin ne demek balkonda bakmak

Siyahiinci

Bildiğim kadarıyla hayvan gezdirmek evinin çevresinde serbest. Ben de yasak zamanı kedimi gezdirmeye mi çıkarsam mı acaba diyorum 😂

Sahidegulcan

Evinizin önünde sokağınızda fazla uzaklaşmadan köpeğinizi gezdirebilirsiniz.
Devlet buna müsaade ediyor tabiki de.

Mehmetkr

Balkonda kulübesi var ise bahçede bakmanızla fark yok arasında balkondan atlamamasına dikkat edin yeter

Mehmetkr

Balkonda kulübesi var ise besleyebilirsin hiç sıkıntı olmaz zaten balkonun duvarları da rüzgarı büyük ölçüde engelleyecektir.

Salihaylmz

Ben köpegim hastalandığında sıcak tutsun diye saman doldurmuştum kulübesini sizde öyle yapabilirsiniz kulübeyle battaniyeyle kaplayabilirsiniz kapısı genişse küçültün içeri çok rüzgar girmesin
Kedilere yaptığımız gibi sıcak su torbaları kullanabilirsin 2 saatte 1 değiştirirsin isemeyecegi kısa bir kıyafet gibi bise giydirebilirsin rüzgarın ters yönüne baksın kulübe kapısı da inşallah hasta olmaz bu kış biraz soğuk geçecek gibi sağlıklı günler dilerim

ferhat05

Yasaklar sabah 10 ve akşam 8 arası yok diye biliyorum o zamanlar gezdirebilirsiniz.

Mehmetkr

Ben yetişkin sanıyordum o yüzden bişey olmaz dedim köpeğinizi sıcak tutun 4 aylık ise zarar görebilir. Eğer balkonunuzda priz varsa kulübenin içine 2 tane eski model ısınan ampullerden koyabilirsiniz geceleri açarsınız ayda en fazla 20 TL elektrik yakar. Kulübenin tepesine koyun ki köpeğiniz kırmasın su torbası da mantıklı ama sürekli değişmeniz gerekir

ZeynoB

Balkon mu :((

evkedisimia

siteniz bahçeliyse bilemiyorum orada gezdirebilir siniz ancak balkonunuz kapalı değilse yaptığınız durum pek uygun gözükmüyor

Mehmetkr

Köpeğinizin cinsi ne

Ailemden bir kişinin alerjisi olduğu için balkonda besliyoruz yapabileceğim bir şey yok onu sıcak tutmaya çalışıyorum ben istemez miyim evde yaşasın

Köpeğimin cinsi İngiliz cocker spaniel

Mehmetkr

Üşüdüğünü nerden anladınız ki

Titriyordu sonra onun yanına gidince geçti ama üşümüştü bence