Çok Acill Bilgili Olanlar Yazsın

ddoosstt

Anket

kuru mama
(5 oy)
kangal yalı
(0 oy)
yaş mama
(1 oy)
kaynamış et
(5 oy)
Toplam (11 oy)

yavru malaklı ve yavru sokak köpeği için hangisini önerirsiniz

11 CEVAP

Peri06

Oyladim ama kuru mama ustune tavuk ve et suyu. Kuru mamaya da alışmalari icin.

aylinceyda

Yaş mama ve haşlanmış et yavru oldukları için daha besleyici olur.

ddoosstt

teşekkürler ankete oylarsan sevinirim hayvan dostu

ddoosstt

çok teşekkür ederim peri kendinle minnoşuna iyi bak

Zeynepulku

Kangal yalı ne oluyor

ddoosstt

zeynep içinde un yumurta kemik suyu ıslak ekmek kaynamış et bulunuyor her köpek yerde genellikle kangallara veriliyor acayip besleyici bişey

ddoosstt

sayfama gir malaklı yavrumla sokak köpeği yavruma verceğim iyi günler

Mehmetkr

Kaliteli kuru mama al alıştırmak için et suyu ile karıştırabilirsin ama sadece alışana kadar öyle yap ondan sonra kuru mama ver sadece. Yal dediğin besleyici falan değil yal ile besleme un ve ekmek zaten hayvana hiçbir yararı olmayan besinler yaş mamayı da arada verebilirsin.

Zeynepulku

Hem un hemde ekmek olması içinde kotu :/ en azından sadece ekmek katılabilir içine.

ddoosstt

yok zeynep un kemikleri düz geliştirir

ddoosstt

yal besleyici mehmet