Vitamin Ve Malt Soft

balinannesi

Arkadaşlar kedim 4.5 aylık nasıl kullanmalıyım vitaminini ve malt softu kullanım önerisi verir misiniz acaba sizler nasıl kullanıyorsunuz ? :)

3 CEVAP

dollfacepersian

Kediniz uzun tüylü ise malt kullanımı daha çok önem taşır. Her gün azar azar veya haftada birkaç gün orta miktarda verebilirsiniz. Ben her gün veriyorum bu aralar.Kedimin tüyleri çok döküldüğü için daha çok tüy yutuyor. Normalde haftada 3-4 gün veriyordum. Kedim uzun tüylü.

Vitamin ise kullandığınız mamadaki vitamin miktarı yeterli düzeyde ise haftalık kullanmanız daha iyi olacaktır. Çok fazla vitamin vermek iyi olmayabiliyor.

balinannesi

Benim kedim çok uzun tüylü değil dediğiniz gibi 3-4 gün kullanmam daha iyi olacak sanırım ☺ Çok teşekkürler yardımınız için

sulede

iyi aksamlar .ben kedime hergün maltı az miktarda veriyorum.çok uzun tuylu olmasada kullanmanızı tavsiye ederim.kediler kendilerini temizleyen canlılar oldukları için her temizleme sırasında tuy yutuyorlar.minikler için özel maltlar var;)iyi günler dilerim