N&D Hakkında Düşünceleriniz

selinnky

Merhaba :) N&D hakkında düşünceleriniz neler? Kedime ve köpeklerime N&D almayı düşünüyorum. Siz memnun kaldınız mı, hangi çeşidini beğendiniz, yorumunuz nedir? Şimdiden yardım etmek isteyen herkese çok teşekkür ederim, dostunuzla mutlu yaşayın :)

18 CEVAP

NURSENA123

güzel bence

elifkonakci

Ben kedime şu anda N&D'nin Az Tahıllı, Tavuklu ve Narlı mamasını veriyorum. Ama şu anda tahılsızını sipariş verdim. (Tahıl kediler için iyi bir şey değilmiş) Ve kedim N&D'nin mamalarını çok seviyor. İçeriği de çok iyi. Öneririm. Suzy'yi, Lora'yı ve Adrien'i benim yerime mıncıklayın.😻😹😸

Bizim ki ND yi gördüğü yerde kaçıyor nerdeyse bütün çeşitlerini denedik domuzluya kadar hiçbirini sevmedi damak zevkleri değişiyor önce numune almanızı tavsiye ederim