N&D Hakkında Düşünceleriniz

selinnky

Merhaba :) N&D hakkında düşünceleriniz neler? Kedime ve köpeklerime N&D almayı düşünüyorum. Siz memnun kaldınız mı, hangi çeşidini beğendiniz, yorumunuz nedir? Şimdiden yardım etmek isteyen herkese çok teşekkür ederim, dostunuzla mutlu yaşayın :)

18 CEVAP

Zeynepulku

Ben kullanıyorum her çeşidini seviyor kedim. Özellikle baliklisini kisirlasmadan önce çok seviyordu ama kisirlastiktan sonra bildircinliyi daha çok sevdi gibi. Numune alarak deneyebilirsiniz hangisi seviyor.

Sahidegulcan

Ben ND Kitten kullanıyorum. Kedim delice olmasa da severek yiyor.
Neredeyse her çeşidini numune olarak isteyip denemiştik. Kedim hepsine de bayıldı😺
Özellikle Ocean serisini çok sevdi. Size de öneriyorum. Hayvanın kürküne sağlık geliyor. Tüyler fosforlu gibi ve güçlü maşallah👍🏻

selinnky

@ddoosstt adlı şahıs, @iso01 ile @ozan1998 adlı hesaplarınla özelden rahatsız ediyordun, bu da yeni hesabın galiba :) özelden sadece rahatsız etmek amacıyla yazdığın şeylere cevap vermiyorum haberin olsun.

nejadekoldas

Lunaya kuzu etli ve yaban mersinli mamasından kullanmıştım Selin. ama Luna o zamanlarda zaten sevmiyordu sevmemesine rağmen her akşam mamadan yerdi(Luna tavuklu mama seviyor da). bir dahakine alırsam eğer kesinlikle yeniden alacağım mama

melist35

ddoosstt kız ismi görünce dmden yazıyor direk, amaç farklı heralde :D

N&D kitten kullanıyoruz şuan, yetişkinini de kullandık. fiyat performans olarak içeriği en temiz ve en kaliteli mamadır. gerçek et kullanılıyor. ismi çok popüler olan o markalar genelde et artığı, hasta veya öldürülmek zorunda kalınan hayvanların etlerini kullanıyor. n&d, orijen, acana, true instinct markaları insanların yiyebileceği kalitede et kullanıyor. fiyat diğer markalara göre biraz farklı tabi ama sağlığın da bir bedeli var :)

selinnky

@Zeynepulku evet numune alarak deneyeceğim, sizden de fikir almak istedim. Teşekkürler bu arada :)

ddoosstt

selin özele yazdım ben çok memnunum

MetehanHan

Niye özele yazdığınızı anlayamadım. Buraya yazabilirsiniz

selinnky

@nejadekoldas çok teşekkürler, bende almayı düşünüyorum. Eminim memnun kalırım :)

selinnky

@melist35 evet kız görmeye dursun hemen özelden yazıyor, arada da canı sıkılıyor herhalde. Başka başka hesaplarla giriyor hgjhfvgdhgdc

Bende alacağım inşallah, şimdi numune de isteyeceğim. Bakalım hangi çeşidini daha çok severlerse onunla devam edeceğim :) çok teşekkürler yardımınız için, iyi akşamlar

Ozge00

Valla biri ndnin Sırbistana devredildigini artik içeriğinin değiştigini söylüyordu ama son durum nedir bilmiyorum. Bakmak lazım bir. Benim kedim nefret ediyor bu mamadan, kokladıgı an kaçıyor. Zaten bütçemi de aşıyor :D kullanmıyorum. Içerik olarak güzel ama her kediye iyi gelmeyebilir. Deneyip görmek lazım

ddoosstt

tmm hangi mamayı kullanıyosun dedim selin by by boş yazma

MOGU

n&d'yi çok tavsiye ediyorlar, iştahsız yavru kedim yer diye denemek istedim. küçük ambalajı yok, mecbur büyük ambalaj aldım. protein oranı yüksek olduğu için royal canin ile karıştırıp veriyorum, royal canin'leri seçip yiyor, n&d'leri bırakıyor. tavsiye edildiği numune alıp denemenizi öneririm. her hayvan her mamayı severek tüketmiyor maalesef.

selinnky

Evet numune alacağım, çünkü her hayvanın damak zevki farklı sonuçta :)

ghcgqgcxg

hep beni üzün heralde merak etmeyin erkeklerede yazıyorum bi benş sapık yapmadığınız kalmıştı onuda yaptınız teşekkürler bu hayat beni çok yordu onu diyorum hep benl dalga geçiyorsunuz vayy be he sıkılıyom arkadaşım yok hemen beni linçliyosunuz ben insanlarla çok iyi anlaşırımda neyse içim kan ağlıyor beni hep üzdünüz benim hatam varsa özürdilerim sağlıcakla kalın