Acil Bi Soru ?

Bulut_kedi

Merhaba arkadaşlar... özel nedenlerden dolayı 3 günlüğüne kocaeline gitmek zorundayım kedim bulutu yanımda getirmeli miyim sizce yoksa ailemle kalsın mı beni görmeyince üzülür iştahsızlık yaşar diye korkuyorum çünkü bana biraz bağımlı bir kedi birlikte uyuyoruz sizce ne yapmalıyım yanıma alsam yolculuk yapan hayvanların çoğunun psikolojisinin bozulduğunu okudum çok kararsız kaldım ne yapmam gerekir?

7 CEVAP

Nayeli

Eğer ailene alışkınsa, kendi bildiği mekanda kalması daha sağlıklı psikolojik açıdan

Duman14

Bencede kalsın bir de otobüsle falan giderseniz kedi için sıkıntı olabilir

Gofretsla

Ailenizle birlikte kalması daha iyi olacaktır emin olun ama. Rica etsem kendinizi benim yerime öpermisiniz 33 can adına... Kedinizle UZUUUN YAŞAMLAR!

Bulut_kedi

hepinize teşekkür ederim sanırım en doğrusu ailemle kalması... gofretsla tabiki öperim teşekkür ederim iyi dileklerin için...saygı ve sevgierimle :))))

felisbertaa

Ailenizle kalması iyi bence de

Bulut_kedi

Evet alışkın zaten ailedeki herkes çok seviyor tavsiyeniz için teşekkür ederim

Gofretsla

Ah şapşal klavye kedinizi olacaktı