Kedimin Cinsi Nedir? Smokin Mi

gmzarz

İşte kollarının üzerinde uyumasını çok sevimli buluyorum.

6 CEVAP

ssaydam719

siyah beyaz kedilerin tümüne smokin denebilir, tabi onu diğerlerinden ayıran rengi değil farklı bir özelliği olursa başka. sizin kediniz için smokin denebilir :)

BENU

Bazı kediler kırma olabliyor mesela cymric kedisi onlarda siyah beyaz ama smokin değiler ama sizinki smokin.

tika_waylan

Smokin tuxedo cat sizinki.

nurxxx

Kediniz smokin cinsi gibi duruyor. Cins bir kediyle tekir bir kedinin çiftleşmesi sonucu olan bir yavru olabilir.

gmzarz

Bende bunu merak ediyodum smokin demek için yalnızca siyah beyaz mi olmasi yeterli mi başka özellikleri var mı? :)

felisbertaa

Bence de smokin