Bu Vitamin İyi Midir?

Anonymus944867

https://www.*********.com/canvit-aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu-30-ml
Bu vitamin iyi midir kullanan var mı iştah açtığı da söyleniyor bağışıklığı güçlendirdiği de kedim 5 aylık 2200 gr ?

9 CEVAP

melist35

ben kullanıyorum. arkadaşların önerdiği macunlardaki b vitaminlerinin oranları aminosole oranla çok düşük. sabahları aç karnına şırıngaya 1mg aminosol, 1 mg su çekin. yan tarafından kedinizin ağzına sokup sıkın. yarım saat sonra falan mamasını verin. sokaktan sahiplendiğimiz 2 kedi de sayesinde çok güzel kilo aldı. sürekli kullanılması gereken ve kedinin bağışıklığını yüksek tutan bi ürün. ağızdan vermekte zorlanırsanız da günlük içme suyuna 1 mg karıştırarak da kullanabilirsiniz ama şırıngayla sabahları içince daha etkili oluyor

Berrefilizzz

Veterinere danışarak kullanırsanız daha iyi olur ben immuneks kullanıyorum şu an memnunum

NURSENA123

vets plus çok iyi bence

Neclasuzen

Benim kedim 6 aylık scottis fold verdiğim vitaminler gim cat duo paet peynirli gim cat baby tabs gim cat kitten paste gim cat veya veya plush ın multi vitamin ve anti hairball bunalr her kedinin alabileceği normal ürünler veteriner tavsiyeli vitaminler ama diğer vitaminleri veterinere sormakta fayda var

Firuzecik

Ben kısa süreli kullandim bi hafta kadar. İştahı açılsın diye. 10 damla falan çay tabağına damlatıyordum yalıyordu. İştahı açılmadı bi fayda ya da zarar görmedim. Sokak kedilerine kullanıp faydasını görenlerin olduğunu duymuştum.

Neclasuzen

Benim kedim 6 aylık scottis fold verdiğim vitaminler gim cat duo paet peynirli gim cat baby tabs gim cat kitten paste gim cat veya veya plush ın multi vitamin ve anti hairball bunalr her kedinin alabileceği normal ürünler veteriner tavsiyeli vitaminler ama diğer vitaminleri veterinere sormakta fayda var

Neclasuzen

Benim kedim 6 aylık scottis fold verdiğim vitaminler gim cat duo paet peynirli gim cat baby tabs gim cat kitten paste gim cat veya veya plush ın multi vitamin ve anti hairball bunalr her kedinin alabileceği normal ürünler veteriner tavsiyeli vitaminler ama diğer vitaminleri veterinere sormakta fayda var

Neclasuzen

Benim kedim 6 aylık scottis fold verdiğim vitaminler gim cat duo paet peynirli gim cat baby tabs gim cat kitten paste gim cat veya veya plush ın multi vitamin ve anti hairball bunalr her kedinin alabileceği normal ürünler veteriner tavsiyeli vitaminler ama diğer vitaminleri veterinere sormakta fayda var

Anonymus944867

Önerileriniz için teşekkürler fakat ben linkteki ürünle ilgili bilgi almak istiyorum kullanan var mı