Köpek Isırması

senaau

Mahallede baktığım kedilerden birinin boynunda açık yara var sanırım köpek ısırdı. Yarın 5. Gün olacak ben ilgilenmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Merak ettiğim kuduz olma ihtimali var mıdır? Yemek falan yiyor kendini de temizliyor yemekten sonra. Davranislarinda bı değişiklik varmı bilmiyorum. Ama yine de gun içinde besleyip ilgilendiğim için aklıma takıldı.

20 CEVAP

senaau

Hergun besliyorum genelde bahçemde uyuyor. 4 gün oldu bu olay yaranin küçülmus halı bu daha büyüktü

senaau

ya aslında kedilerle çok kavga ediyor mahallede başka erkek kedi yok o derece asla sokmuyor. Ama bı kedi bu kadar derin yara acamaz zannetmiyorum. İlk gün resmen yanağının içi gözüküyordu oyuk vardı

apsea_ym

Erkek kediler kavga ettiyse yara açabilir.Birbilerme yapışıp çok şiddetli kavgalar ediyorlar

apsea_ym

Erkek kediler kavga ettiyse yara açabilir.Birbilerme yapışıp çok şiddetli kavgalar ediyorlar

senaau

belki de bilmiyorum bizim aklımıza köpek geldi çünkü geceleri burda çok köpek oluyo ve onun yarası da gece olmuş. Kendine fazla dokundurtmuyor. Daha önce başka kuyruğu iltihaplı yara olan kedi için veteriner rivanol toz vermisti ve yarayı kurutup iyileştirdi çok kısa sürede. Eczanede bulabilir miyim sizce iyi gelirmi.bu kedinin yarasına da