Kedinin Kendini Temizlemesi

Buketbayraktar

kediniz kendini sık sık yalıyor mu? günde kaç defa yalarken görüyorsunuz, ? Bizim ki sürekli Bi kendini yalama moduna gidiyor keyifli keyifli:) kediden kediye değişiyor mu merak ettim

3 CEVAP

senaau

Benimki de çok yalıyor. Kediden kediye değişiyor evet. Hatta kendini yalamaktan tüylerini dökenler varmış onu hastalık olarak degerlendiriyolar.

ferhat05

Bizimki de çok yalıyor. Kendisini yalarken rahatsız edenlere kızıyo da 😂

Buketbayraktar

Boş zamanlarında da bizi de yaşayıp temizlemeye çalışıyor aynı keyifle :)