Sokağa Çıkma Yasağında Ne Yaptınız

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba 5 ay önceki sokağa çıkma yasaklarında ne yaptınız hayvanlarınızın maması bittimi nasıl bir süreçti.

8 CEVAP

MetehanHan

Yasak olmasa da mağdur olunuyor o yüzden stok yapmak lazım.

Mervd

Bir canlı besliyoruz mama bitme durumu kabul edilemez ben yedekli zaten alıyorum . Bu dönemde de bu sıkıntıyı bu sebeple çekmedim. Ama sokağa çıkma yasağı kısa süreli oldu . Diğer günlerde nasıl evinize yiyecek almaya çıktıysanız evcl hayvanınıza da alabilrdinz bunun dışında internetten de sipariş verilebiliyordu

Yagizsolakk

Hafta içi izin verildiği dönemde alış verişe aldık biz. Bittiğinde de tavuk suyu ,yoğurt , ciğer ile beslefim (pişirilmiş ciğer)

kaanpolat

Benim ilk sahiplrndiğim zamanlardı ve mama felan yoktu her yer kapalı idi yoğurtla besliyorum sizinki nasıl geçmişti

kaanpolat

Ne alaka ya ozaman daha yeni sahiolenmiştim ve online petshop tan hiç alışveriş yapmamıştım ve bilmiyordum hangi mamayı alacağımı ne yapacağımı yakınımızdaki petshop ta kapalıydı merak etmeyin şuan en iyi şekilde ve piyasa nın en iyi maması olan Orijen le besliyorum

kaanpolat

Ve zaten sadece 4 gün maması besledim bayramda full her yer kapalı idi ve ben sokağa çıkma yasağı olmadan bir gün önce sahiplendim şuanki tecrübem ozaman yoktu en iyi mamayı royal canin reflex whiskas sanıyordum

evkedisimia

10 kiloluk aldığımız için bir yıl kadar gidiyor- sadece kedimi düzenli dışarı çıkarıyordum biraz onu özlüyor en azından çim vb şeyleri bittiğinde internetten istetiyorum, babam doktor asm sine geldiği için ürünler sıkıntı olmuyor sadece yaş mama ödül maması vb. internetten gelmesini beklemek istemiyoruz o kadar

Yagizsolakk

Ya tabiki kabul edilemez bişeyde insan bazen kendisine bile almayı unuttugu şeyler olabiliyor çokta abartılacak bi durum değil. İşleri ne otursun beraber yogurt+ekmek yiyelim 😀😀 bulgur pilavda verdim pek yemediler ama 😀😀