Bu Güzelliğin Türü Nedir?

NilsuAltun

Şahsen hiç ayırt edemiyorum ben çoğu türü, hepsi aynı geliyor. Bu sevimli şeyi de çözemedim gitti. Melez olabilir mi? Bilenler lütfen yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim. :))

11 CEVAP

Mehmetkr

Yapısı alman kurduna hiç benzemiyor

Mehmetkr

Avrupa çoban köpeği türlerine benziyor özellikle shetland çoban köpeğine

MetehanHan

Lassie ve fino mu :)

elifozzdemiir

ilk fotografta kulagi dik duruyor o yuzden alman kurdu melezi olabilir :)

Mapple2

Aslan Parçası :d Masallah

Lassie cinsi köpek kırması çok tatlı maşallah tüyü kadar ömrü olsun

ghcgqgcxg

SOKAK KÖPEĞİYLE FİNO KIRMASI KURTLA ALAKASI YOK

Mehmetkr

Lassie degil. Gibi diye de bir ırk yok eğer Rus finosundan bahsediyorsaniz o olmadığı da apaçık ortada benim söylediğim shetland çoban köpeğine bir bakın büyük ihtimalle o tarz bir köpek kırması

NilsuAltun

Herkese teşekkür ediyorum yorumları için. :)

Yagizsolakk

Kulakları dik melez ama inanın hangi ırkların melezi belli değil.

Lessie dediğiniz Border collie...
Alman çoban köpeği bu yavrunun kanında olma ihtimalide %0.01 en fazla oda belki 3 nesil öncesinden yani...

Lessie dedikleri border collie değil, uzun tüylü collie(rough collie) oluyor. Ben ona benzettim biraz