Sokak Köpeğinin Ayagındaki Diken

Chibi09

Bizim sokakata 1 2 gündür var ayagında diken varmış. Babam tanımadıgımız köpek olduğundan elletmez dedi bu gibi bir durumda ne yapmalıyız yanına gidince kaçıyor

5 CEVAP

Mehmetkr

Kaçıyorsa kendinize alıştırmaktan başka çare yok ki bu da sokak köpeklerinde çok zor oluyor. Büyük ihtimalle size alışana kadar kendi çıkarır

Chibi09

İnşallah çıkarsinda gerisi önemli değil

MetehanHan

Kemik alıp deneyebilirsin. Genelde haşlanmış kemiğe geliyorlar.

Mehmetkr

Hayır denemeyin sizden kaçan bir köpek kemiğe gelse dahi dikeni çıkartmaya çalıştığınızda korkup size saldırabilir.
Bu arada siz nerden anladınız diken olduğunu

Chibi09

Evet bizde ondan korktuk. Babam görmüş diken olduğunu ama saldırabilir diye alamadım dedi