Sadece Fip Li Kedilere Yardım İçin

evkedisimia

selam
fip hastalığını muhakkak duymuşsunuzdur, farkettim ki çok fazla fip li kedi var , toplam tedavi ücretleri çok pahalı ve uyutturmayı istemiyoruz hiçbirimiz. kendi kedimde yok ama bu sitede bu hastalık teşhisi konulmuş çok kedi var.
Bu kediciklerin hayata tutunması için yardım kampanyası vb nasıl oluşturuluyor bilen varsa söylerse çok mutlu olurum.

lütfen fip hastalığına yakalanmış veya şu an geçiren kedi sahipleri veya öyle kedi sahiplerini tanıyanlar cevap olarak yazsın ki yardımcı olabilelim, el ele verirsek belkide hayatlarını kurtarabiliriz

ilaçlar bildiğim kadarıyla oldukça pahalı, tüm tedavi ise çok ücretli oluyor maalesef😔 bu yüzden bu kedilerin iyileşmesi için para toplama , yardım kampanyası vb şeyleri nasıl yapabiliriz, biliyorsanız yazınız lütfen

2 CEVAP

evkedisimia

çok teşekkürler

aylinceyda

İnstagram’da fip hastası olan kedilerin hesapları var. Kullanıcı arama yerine fip yazarsanız hesapları çıkacaktır. Oradan yardımlarınızı yapabilirsiniz. :)