Neden Bir Süre Sonra Kuru Mamalardan Sıkılıyorlar?

Denizygt

Kızım 7 aylık royal canın le başladı beslenmeye bir süre sonra sıkıldı iştahla yemedi içeriğini araştırıp hills in balıklı mamasına geçtim 1 paketi bittikten sonra ondan da sıkıldı iştahla yememeye başladı şimdi advance nin tavuklusuna geçtik neden bu sıkılma olayı var çözemedim yaş mamalarda sıkılma huyumuz yok ama ☺️

12 CEVAP

Minikmuezza

Benim kedim sadece kuru mama yiyor.yas mama cok denedim yemiyor suyunu iciyor soslu ise sadece

Minikmuezza

Benim kizimda boyle.2.paketi aliyorum elimde kaliyor yemiyor bende cok sikinti yasiyorum

Ozge00

Sadece kuru mama mi yiyor? Ek gıdalar yemiyor mu?

MetehanHan

Sevdiği mamayı bulana kadar denemeniz lazım. Biz de her önümüze konulanı severek yemiyoruz

GlsmKrpk

Benim kedimde öyle maalesef. Çok sevdiği bir mamadan 2 -3 ay sonra sıkılabiliyor. Bu yüzden 5 ya da 10 kg mama almam .
Çözüm yolumuz; Sevdiği sevdiği mamaları dönüşümlü kullanmak

Mapple2

Sürekli Çerez yediğinizi düşünün ¿ Evet diş temizliği için uygun , açlık hissini bastırması için uygun, normal ama ama.... ?

Siz doldurun :d

Cansumuezza

Kedi çorbası alın (schesir,miamor) böylece yaş mamalar israf olmaz.

Denizygt

Yoğurt haşlanmış yumurta sarısı tuzsuz peynir vs vitaminler de var tabi kullandığımız sadece kuru mamada sıkılma yaşıyoruz

Tekirvenusi

Çok yaş mamaya alışmış olabilir

Latahzen27

ND mama alabilirsin bizim kedide oyleydi değiştirdik: )

Littlecats

Bilmiyorum ama ben kedime bir kere adana verdim bir daha kuru mamanın yüzüne bakmadı

bildiğim kadarıyla kedilerde yavruluktan büyüyünce ye kadar aynı mama kullanılıp hiç bir ek ilave verilmediğide mamadan sıkılma huyu olmuyo büyüyünce zaten alışmış olacağı için arada kacamaklar olabir 😊😉