Kedimin Bağışıklığını Nasıl Güçlendirirm

berkeozdede

Arkadaşlar kedimin bağışıklığı nasıl güçlendirebilirim. Ne verebilirim. Doğal olarak

6 CEVAP

Royal canin sensible mama kullanıyorum hastalıkları önlüyor Cook memnunum paketten bölme alıyorum kesinlikle yumurta sarısı veriyorum haftada 2 defa ve 10 günde bir süt alıyoruz kaynayınca veriyorum.

Seydacelk

Kesinlikle doğal olarak veteriner önerileri işe yarıyor. Az miktarda yumurta ve başka bir zaman yoğurt bağışıklığına yardımcı oluyor. Bir de vitaminler falan var elbette ama veterinere danışılmasını tavsiye ederim

HillB

Ben viyo kullanacağım veterinerim de tavsiye etmişti. Onun dışında Lysine Force diye bir ürün var, belki veterinerinizde vardır bir danışın.

cansuuranus

Kedım korona tasıyıcısı oyuzden devamlı yuksek tutmam lazım bagısıklıgınız. Bız vetomune vet expertın ummın sıstemı ıcın gelıstrdıgı bagısıklık yukseltıcısını kullanıyoruz. Prebyotık olarakda vıyo mama ama devamlı degıl ayda 1 paket. Zylex ıgnesı vurduruyorum her yıl. Bıde ev yapımı yogurt haftada 2 kere. Bıde en onemlısı kalıtelı mamayla beslemk lazım. Besın degerlerı yuksek olan .lysılınde kullanabılırsınz ama hekımınıze sormadan almayın derım .

@selda0606 2 gün önce bende sensible mamayı sipariş ettim aşırı seçici kedim ilk defa mamayı burun kıvırmadan yedi siz ne zamandır kullanıyorsunuz acaba?

Denizygt

Kaliteli içeriği güzel kuru mama ve Mutlaka balık yağı kullanmanızı tavsiye ederim