Veterinerimizin Verdiği Probiotiği Nasıl Kullanmalıyım?

Yagmur1618

Merhaba kedim bugün karma aşı oldu. Veterinerimiz bağışıklığı güçlensin diye görseldeki bu probiotiği verdi. Nasıl kullanacağımı anlattı ama pek anlamadım. Daha önce kullanan veya kullanımını bilen biri nasıl kullanmam gerektiğini yazabilir mi?

7 CEVAP

Uzay0606

Ürün poşetini arkasında yazar🤗

Anonymus944867

size verdiği probiyotik toz halinde . yaş mamasına karıştırıp veya sıvı probiyotikle karıştırıp verebilirsiniz 2 öğüne bölüştürüp verin

Salihaylmz

Bence veterinerinize yazın mesaj yoluyla sorun çünkü her kediye aynı şekilde verilmez. Benim kedim yavru ben benzer tozu 6 öğüne böldürmüşlerdi. Kilosu yaşına göre tozu 4e de bölebilir 2ye de bilemeyiz

Yagmur1618

Evet, veterinerimize sordum. Ne kadar az sulandırırsanız o kadar iyi dedi. Bir öğünde direkt vermemizi söyledi. Yarısını yedi, arta kalanı da şırıngayla verdim.

ahsenyildiz

suyunun içine 1 çay kaşığı veya yaş mamasına çay kaşığı kadar

Yagmur1618

Teşekkür ederim cevaplar için. Paketin arkasında herhangi bir kullanım şekli belirtilmemiş. Hafif sulandırıp verdim.

Yagmur1618

Bu arada kedim 3 aylık, 1.5 kilogram.