Acil Kediler Kabına Tuvalet Yaptıktan Sonra Evi Pislediği Doğrumu Bunun Hakkında?

kaemre

acilll eve pislik dağılıyormu

3 CEVAP

tika_waylan

Nasıl yani? Kedi kumuna yapar çişinş kakasını üstünğ örter benimki bazen örtmüyor gerci ama neyse. Çişi örtmeye calısırken kumu dısarı tasırıyorşar ince taneli kum da patisine yapısıp eve gelebilitor. Bunun için kedi paspaso kullanıyorsunuz ya da kalın taneli kum böylelikle bir sorun olmuyor.
Kedi kumu dısında yaomaz. Yaparsa birnsorun var demektir yani hasta olabilit ishal olabilir.
Cok titizdir kediler uzun uzun kendilerinş yalar temizler mis gibi olurlar evi de pisletmezler

polo

kediler kumunu kullandıktan sonra evi pislettikleri tek nokta ayaklarına yapışan kum oda üç beş adım tuvaletini yaparken takip edebilirseniz içeri geçmeden ayaklarını silkeleyebilirsiniz ama ben neden acil oldugunu anlayamadım ona takıldım acill ...

kaemre

arkadaşlar teşekkür ederim yani sahiplenceğimden bilmek istedim cavaplarınız için teşekkür ederim iyi patiler:))