Kedi Kumu Önerebilir Misiniz?

ferhat05

Kokusuz veya hafif kokulu, patilere az yapışan, tozlanması az olan ve iyi topaklanan bir kum önerir misiniz?

Karbonat kedi tuvaletinin kokusunu gerçekten bastırıyor mu?

18 CEVAP

Kedi seti aldığımda Lindo Cat gönderilmişti ama kokulu/kokusuz hatırlamıyorum. Bir zaman sonra odayı koku basmaya başlıyor, hatta mecburen tuvaletini balkona çıkartmıştım.
Feles Kokusuz, gece temizledim doldurdum sabah tertemiz kum inanılmaz kokuyordu. Özellikle idrar kokusunu hapsetmiyor ve plastiğe yapışıyordu. Hiç gecikmeden yeni kum sipariş ettim.
Reflex Aktif Granüllü (KırmızıKutu), şu an bunu kullanıyorum. Koku hapsetmesi, topaklanması iyi ancak inanılmaz tozutuyor.
Vancat Aktif Karbonlu, Reflex ile birebir aynı diyebilirim. Toz oranının düşüklüğünde daha iyi. 37 gün civarı kullandım bir problem yaşamamıştım.

ferhat05

Pelet koku yapıyor mu? Önerdiğiniz bir pelet var mı?

ferhat05

Lindocat'in kokusuzu pek sevilmemiş gibi.