Ankara'da Kedimi Götürebileceğim Barınaklar Veya Uygun Veterinerler?

cisemfiruze

Ankaraya yeni taşındığım için kedimi götürecek bir barınağa ihtiyacım var,kısırlaştırma işlemi için..Öğrenciyim,bütçem kısıtlı özeller 500-600 aşağısı fiyat vermiyor..Burda nerde barınak vardır,nasıl gidilir,hangisine güvenilir hiç bilmiyorum..Önceden kedisini ankarada barınakta kısırlaştıran ve memnun olan bana da önerebilecek birileri varsa cevaplarınızı bekliyorum .

1 CEVAP

Gofretsla

yenimahlle veteriner kliniği aşılar 30 tl kısırlaştırmada 150-200 tl ama indirim yapmazlar ya da taksit taksit ödetmezler sadece ucuz diye yönlendiriyorum yoksa berbat bir veteriner yinede deneyin derim batıkent ergazi mahallesi vetanka var detaylı bilgi ve adres için mesaj atabilirsiniz