Prochoice Mama Acil

Anonymus386040

Bir dostum özel nedenlerden dolayı kedisini 1 aylığına bana bıraktı. Belki ömür boyu dostumuz olur bilemiyorum. Konu şu ki kendi kedime aylardır Mystic yediriyorum ama bu yeni gelen misafir kedimiz mamayı beğenmedi. Uygun fiyatlı mama arıyorum. Prochoice diye bir mama var öneren de çok oluyor ama bilemedim sizce nasıl bir mama kullanan var mı? Biraz acil bir konu çünkü kedi aç kaldı yaş mama da bitti evde ne yapacağımı bilemedim marketten tavuk falan alıp hazırlayacağım şimdilik

11 CEVAP

ferhat05

Prochoice kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Orta kalite bir mama. Uygun fiyatlı.

Anonymus386040

Ben artık Mystic kullanmıyorum. Sebebi şu; ülkemizde zaten yeterli denetimler yok, bir de soru soruyoruz adam gibi cevaplamıyorlar. Yalan yanlış içerik yazma ihtimalleri çok yüksek geldi bana. O yüzden bıraktım tamamen.

Bende kittenini alacağım 15 kg acikinca mecbur yer mamayi ama mystic e uzun süreli kullanımda güvenmiyorum ben

ferhat05

Mümkünse diğer kediniz için de prochoice kullanmaya başlayın. Mystic ishal, kanlı ishal gibi sorunlara yol açabiliyormuş. Herkes şikayetçi ondan.

Anonymus386040

Yanıtlarınız için çok teşekkürler

Ozge00

Felicia da olabilir. Hemen hemen benzerler.hangisini beğenirse artık.

cerenhaylaz

Bende yavru kedime prochoice kullanıyorum bugün veterinerimiz güzel bir mama seçtiğimi söyledi bizde memnunuz kedim de yiyor severek öneririm

yelizsenol

hala mystic kullanıyor musunuz? ben de numune talep ettim 2 gündür eski mamasıyla karışık veriyorum herhangi bir sorun yaşamadık şimdilik tabi. fiyatı çok uygun içeriği de çok iyi görünüyor ama şikayetler çok.. kararsız kaldım

Ozge00

Prochoice türk markasi mi?

Anonymus386040

Değil diye biliyorum

Ozge00

Sitesinde atlaspet yazıyor, atlaspete girince brit care çıkıyor :D