2.Kedi Oyun Mu Dövüş Mü?

Simay95

İyi akşamlar eve 2.kedi geleli 1 hafta oluyor kedilerimiz kavga mı ediyor yoksa oyun mu oynuyorlar bilmiyoruz. Aşağıya bir tane resim ekliycem görüşlerinizi bekliyorum. Büyük kedi küçük olanı ısırıyor ve boğuşuyolar küçük kedi canı acıdığında miyavlıyor o zaman ayırıyoruz. Oyun mu yoksa cidden kavga mı ediyolar bilmiyorum.

6 CEVAP

Zeynepulku

Oyun oynuyorlar. :D . Eğer kavga ediyor olsalardı emin un yavru su an bir köşede pısmış dururdu büyük tislayip dururdu.

DoraFiko

Bizmkilerde böyle sert oynuyorlar :) eğer oynarken kulakları geriye yatırıp sırtlarını kabartıp tıslamıyorlarsa oyun oynuyorlardır :) ne mutlu size ♡

Simay95

Genelde yavru diğerinin ulaşamayacağı yere kaçıyo sonra çıkıp diğerine saldırıyo o ayrı :)

Simay95

Valla hala çözemedim arada oynuyolar gibi arada oynamıyolar gibi inşallah ikisine de bir şey olmadan hallederiz bu süreci

Ay yy kıyamam sohbet beyazlı olanı aynı benim ölmüş olan zeytinim allah rahmet eylesin

Simay95

Allah rahmet eylesin