Kedimin Testisinde Siyah Noktalar

Aqua03

Kedim 3 yaşında, maddi durumumuz olmadığından kısırlaştıramadık. Şu anda testisinde resimde görünen siyah noktalar bulunuyor. Ne olabilir?

20 CEVAP

Gamsem

Kısırlaştırmamaktan dolayı diyorsunuz fakt benim veterinerim hormondan dolayı demişti ben temizledim crystalinle şuan daha iyi kısırlaştırınca geçer veya kısırlaştırmadığı iççin demedi kii ben birdahaki ay kısırlaştıracağım.birde her belediye aynı değil bazıları asla ilgilenmiyor her veterinerde taksit vs yapmıyor imkanınız olduğunda kısırlaştırmayı tercih edin :)

Aqua03

Sokak kedisi değil ev kedisi ama arada annem dışarı çıkartıyor

Aqua03

:D taksit düşüncesi mantıklı geldi galiba yaptırıp taksit taksit ödeyeceğim. Yardımlarınız için teşekkür ederim

Aqua03

Teşekkür ederim sayenizde çok bilgilendim. Endişem azaldı, doğru bir zamanda da kısırlaştıracağım.

Mehmetkr

Barınağa götürüp kısırlaştırma için durumunuz olmadığını söylerseniz kisirlastirabilirler.
Bizimkiler yapıyor

pathossmom

kısır olmadığından kaynaklı muhtemelen kısırlaştırın muhakkak