Kedimin Testisinde Siyah Noktalar

Aqua03

Kedim 3 yaşında, maddi durumumuz olmadığından kısırlaştıramadık. Şu anda testisinde resimde görünen siyah noktalar bulunuyor. Ne olabilir?

20 CEVAP

Ayseenur10

Kedi aknesi muhtemelen. Biran önce kısırlaştırmaya çalışın :( yaşı ilerledikçe anestezi riski artar.

aylinceyda

Üriner sistemi sağlık sorunları ve kısırlaştırmama kaynaklı oluşmuş olabilir.

Ayben02

Kisirlastirip yavaş yavaş ödeyebilirsiniz ben öyle yaptım

aylinceyda

Kısırlaştırmama kaynaklı oluşan sağlık sorunları daha fazla ücret olarak dönebilir size. Kısırlaştırılmıyor olması kedinizde idrar problemleri ve tümör oluşum riskini artırabilir. Bu tedavilerde kısırlaştırmadan daha pahalıya geliyor. Çevrenizde ki bütün veterinerlerden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uygun olanı tercih edersiniz.

Veterineriniz borç kabul ediyorsa kisirlastirin mutlaka taksit taksit ödersiniz

Gamsem

Benimkindede var aynı şeyler bende bilmiyorum öğrenirseniz banada söylermisiniz

Verdatrtp

Erkek kedi kısırlaştırmak pahalı değil kısırlaştırabilirsiniz yorumlarda taksitli ödeyin demişler ya da öyle yapın

Verdatrtp

Erkek kedi kısırlaştırmak pahalı değil kısırlaştırabilirsiniz yorumlarda taksitli ödeyin demişler ya da öyle yapın

uveysuveys

aynı durumu ben de kedimle yaşıyordum üstelik benimkinin kuyruğunda da ciddi yağlanma ve benzer siyah noktalardan vardı veterinerimiz hormon etkisi ve kendini yeterli temizleyememesinden olduğunu söylemişti kısırlaştırınca bizde sorun çözüldü, kısırlaştırmaya pek sıcak bakmadığımız zamanlarda kuzenime sormuştuk (kuzenim de veteriner) belirli periyotlarla sabun kullanarak yıkamanın faydalı olacağını söylemişti özellikle kuyruğunda biraz işe yaramıştı ama siz yine de bir veterinere danışın, mümkünse kısırlaştırmanız daha faydalı olacaktır geçmiş olsun miniğe

Aqua03

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim

betul18

belediye kliniklerinde sokak kedilerine ücretsiz kısırlaştırma yapılıyo

betul18

ev kedisi biliyorum da işte anlarsınız ya veteriner yolunda bi anda sokak kedisi oluverse de operasyon sonunda tekrar ev kedisi olsa

Ozge00

Son yoruma cok güldüm :D
Her belediye ayni değil maalesef. Yaptıran varsa araştırıp sormak lazim bir nasil geçmiş süreç. Önemli bir durum cunku yanlış bir sey yapılsın istemeyiz.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz belki uygun fiyatlı bir yer bilenler vardır

Tengu

Benim kedimde de vardı kısırlaştırdıktan 4 ay sonra tamamen kayboldular ama ilk 2-3 ay çok bir değişiklik olmamıştı o yüzden kısırlaştırmayla alakası olmadığını düşünüyordum ama varmış 4. Ayda öğredim:)

Karameeell

Belediye yapmıyor aşı bile yapmiyor iç dış parazit dışında