Kedimin Diskisi Sulu

reinascylla

Arkadaslar kedimin diskisi bu aksam boyleydi bugun cok ama cok az kuru mamayla karistirip yas mama vermistim, diskisi normal mi? yoksa ishallik bir durum mu var?

4 CEVAP

Salihaylmz

Ishal olduğunu bir kez yapmasıyla değil bir kaç kez yapmasıyla gözlemleyebilirsiniz bundan sonraki kakasi normal olursa bir şey olmaz fotoğraftaki de normal kaka değil ishale yakın bence

reinascylla

Dikkat edecegim diger diskilarina bakalim umarim olmaz ya

Marioooo

Haşlanmış tavuk gogsu vermeyi deneyin benim kopegimde işe yarardi ishali keserdi

reinascylla

diger diskisina bakicam eger devam ederse bugun yapip vericem tesekkurler