Hangi Yaş Mama Markası

evkedisimia

şu ana kadar genelde felix marka veriyorduk proplanın olduğu için veteriner- petshop dan almak istemiyoruz sizce hangi yaş mama yı alayım?

8 CEVAP

Melrose

Schesir ve nutri feline öneririm.

Minnoosss41

Benim kullandiklarim ve memnun kaldiklarim purina gurmet yine ayni sekilde proplan yada nd gayet guzeller

emirhanaydin

Ben animonda,naturea kullanıyorum iyi mamalar et oranları da yüksek ve besleyici

Sahidegulcan

Benimki klasik market mamalarını yemiyor.
Nutri Feline ve Me-O kullanıyoruz. İçeriği çok iyi, et oranları yüksek

Denizygt

Schesir ve nutri feline öneririm bende içerikleri çok iyi

evkedisimia

çok teşekkürler ancak hangilerini daha kolay bulabilirim önceden migrosdan alıyordum da

elifkonakci

Şu anda N&D'nin yaş mamasını kullanıyorum. Ve içeriği çok iyi. Bunun yanında GimCat, Nutri Feline ve Schesir de çok iyi.

yelizsenol

nd
naturea
schesir
nutri(taurin yok)
matisse

içeriği en iyi olanlar bunlar. nutri hariç hepsinde taurin de var.