Köpek Sahiplenmek İstiyorum

Selam eskişehirde yaşıyorum ve bir köpek beslemek istiyorum ancak hiç köpek bulamıyorum ne yazık ki herkes üretici Olmuş şehir dışına gitme gibi bir imkanım yok maalesef şuanlık eğer bulamazsam sanırım satın alıcam hiç istemiyorum fakat sahiplendirme yapan kimse yok barınağa da baktım fakat ya çok ağır hasta oldukları için sahiplrndirmiyorlar ya da çok hırçınlar.

7 CEVAP

zibityus

bulamamanız mümkün değil yani bu sitede bile eskişehirden 10 12 tane köpek yuva arıyor. instada sürülerce var. barınakta 2 tane var benim bildiğim eskişehirdde birinde yoksa diğerinde vardır.

elifozzdemiir

baska sehirden nakil getiren insanlar var bulundugunuz instagram da eskisehir kedi kopek sahiplendirme siteleri var burada da var

elifozzdemiir

buradaki sahiplendirmede de eskisehir de yuva arayan 6 tane kopek var onlara da bakabilirsiniz :)

Teşekkürler ilana bakıyorum şimdi :)

Mehmetkr

Mutlaka size uygun bir köpek bulursunuz. Barınakta o kadar köpek içinde hiç mi yoktu? Havlamalari sahiplenmeniz için bir engel değil uzun süre aynı yerde kaldıkları için alanlarını koruyorlar kafeslerinin kapısı açılınca kuzu gibi oluyor hepsi saldirganliktan eser kalmıyor. Barınakta hiç bulamasaniz bile etrafinizda sahiplendiren biri vardır o yoksa bile mutlaka sokakta bir köpek bulursunuz.
Bulamadım bahane değil bence arayın çok rahatlıkla bulursunuz

Salihaylmz

Genellikle facebokta hayvan sever sayfalarda ya da petlebi de yuva ilanlarında illaki bulursunz

Mehmetkr

Zaten koskoca Eskişehir 2 barınakta 400 köpek olsa hiç mi size uygun yok eğer yavru ve cins ariyorsaniz bulamazsınız tabi yetişkin köpek sahiplenin hem sıkıntıları daha az olur hem de seçenekleriniz daha çok olur