İkisi Arasinda Kararsiz Kaldim Felicia Mı Prochoice Mı

Minnoosss41

Mama degistirmeyi dusunuyorum felicia ve prochoice arasinda kararsiz kaldim sizce hangisi daha iyidir

3 CEVAP

Procohice yi kullanmadım ama şu anda feliciayi kullanıyorum 2 aydır. Memnunum. Ama felicia da et oranı pek yok o yüzden kendim takviye yle devam ediyorum. Şu anlık feliciadan bir sıkıntım Yok..

Minnoosss41

İkisinin yorumları da iyi sekilde ama yinede kararsiz kaldim suanki kopegimin maması biraz pahali geliyoda daha az maaliyetli mamaya gecmeyi dusunuyorum

Ozge00

Ikisi de ayni. Sadece felicia ham maddelerini yurtdışından alıyor. Feliciada et yok. Prochoiceda da et yok sadece hidrolize ciğer varmis sanırım. Hangi mamayı almak istiyorsanız içeriğini atabilirsiniz bakarız bir