Purinaone Veya Prochoice

Anonymus386040

Anket

Purina One
(4 oy)
Pro Choice
(10 oy)
Toplam (14 oy)

Fotoğraflarda 2 mamanın da kısırlaştırılmış somonlu mamalarının içeriği var. Bilemedim hangisi daha iyi. Önümüzdeki ay kedimizi kısırlaştıracağız ve hangisini seçeceğimde zorlanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Hangi mama daha iyi?

10 CEVAP

Ozge00

Baska mama alternatifiniz yok mu? Ikisi de içerik olarak hoş değil. Birincide et var ama ondan sonra gelenler cok can sıkıcı. Ikincide hic et yok.
Ben illa alacaksam prochoice alirim evde et veririm düzenli olarak.

Anonymus386040

Ozge00
Yanıtınız için teşekkürler. Biz 2-3 günde 1 tavuk, ciğer gibi et ürünleri veriyoruz kedimize. Yani sürekli et veriyoruz kedimize. Yaş mamasını da haftada 2 kere veriyoruz. Elimizden geldiğince eksik etmiyoruz. Ama biraz maddi sıkıntı oluştu, mecburen uygun fiyatlı kedi maması arayışındayım. Ben de kedime ND falan almak isterdim ama piyasadaki fiyatlar malum...

Ozge00

Veya felicia da olabilir. Prochoice ile hemen hemen ayni. Yavruyken kullandim sıkıntı yaşamadık, simdi de mecburen gecmek zorunda kaldik yine feliciaya. Mamalar bu kadar pahalı olmasa keske :(
Yaninda et veriyoruz, vitamin de kullanmaya başladık. Bir sure idare edeceğiz böyle.

Ozge00

Mystic denediniz mi? O da olabilir

Cangema

Ikisi de iyi değil nd bıldırcın balkabakli olanı tavsiye ederim.

apsea_ym

Mama fiyatları gerçekten inanılmaz derecede artış gösterdi.Artık nd fln almak zor kalıyor.Bunlar arasında prochoice daha iyi.En azından one gibi tahıl eive tahıl ürünleri değilde et ve et ürünleri var içinde.Onun dışında mystic ve hermıs firmasının mamaları için olan yorumlar pek iyi değil.Prochoice yada felicia olabilir.Bi ihtimal catplus belki

Anonymus386040

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Keşke fiyatlar böyle olmasaydı da kedimiz için en iyisini alabilseydik. Ama artık çoğu kişi uygun fiyatlı mamalara yöneliyor. Altın mı alıyoruz mama mı alıyoruz belli değil. Keşke böyle olmasaydı ama mecbur işte. Yine de elimizden geldiğince etini, vitaminini, yaş mamasını vermeyi hiç eksik etmiyoruz

apsea_ym

Evet eskiden 300 TL olan mama 600 TL.Ve ithal mamalar daha fazla artıyor fiyat olarak.Yerli mamaya yöneliyoruz artık

pro choice bütçenize uygun fiyat performans açısından hakkını veriyor tavsiye ederim

uygun mama arayışınız varsa deneyin pro choice da kullandım