Az Kuru Mama Yiyor

Anonymus944867

normalde günde 50 gr kadar orijen mama yiyen kedim son 4 gündür günde 20 gr civarı yiyor (kedim 5 aylık erkek) sebebi ne olabilir keyfi gayet yerinde oyuncu ve probiyotik te verdim?

3 CEVAP

Ozge00

Normalde kışın daha çok mama yemeye başlarlar. Bir iki gun bakin, devam ederse bir veterinere danışın. Iştahsızlık olabilir, agzinda sorun olabilir vs vs..

Ozge00

Bir de dis donemi suan belki onun da etkisi vardir. Genelde 6. Ayda biter. Dis döneminde halsizlik ishal ateş iştahsızlık görülebiliyormus

Anonymus944867

tamamdır teşekkürler