Kedi Maması

Merhabalar şuan hastane masrafları yüzünden maddi durumum kötü kedimi sahiplendirmek istemiyorum 2-3 ay sürecek bir şey için 3 yıllık dostumu kaybedemem mama konusunda şuan çok pahalı ve iyi mama alamayacağım eskiden n&d kullanıyorduk 2-3 en fazla 5 ay idare edicek bir mama lazım bütcem 15kg 100-150tl civarı market maması gibi olmayan mümkün olduğunca kaliteli bir mama önerebilir misiniz?

2 CEVAP

Adanurr

15 kg 150 tl olan mamalar var ama evdeki kedisi için kullanan var mı bilmiyorum. Mito, micho, eco nature var bildiğim ama denemeden anlayamazsınız yiyeceğini. Ve ne kadar kaliteli bilmiyorum. N&d mamadan sonra böyle mamaları yer mi kediniz bilmiyorum. Onun dışında mystic var 15 kg 200-250 tl arası dediğiniz fiyattan yüksek ama içeriği güzel bir mama. Ben daha önce almadım ama bu ay almayı düşünüyorum. Umarım istediğiniz gibi bir mama bulursunuz ve kediniz yer. İyi akşamlar.

alina_

dr.sacchi 10 kg kısırlaştırılmış 100 tl civarı