Özel Veteriner Mi Normal Veteriner Mi

evkedisimia

sizce özel veterinerlere mi gitmek daha uygun yoksa fakültelere mi

6 CEVAP

Minimesi

Bence vetten vete değişir bizim vet sadece ameliyata 1500 dedi kan test 6-7 tane röntgen 7-8 tane renkli röntgen mama ve 1 hafta kalma ücreti ile en az 3 bin tutardı ama doktorum 1300 istedi ameliyattan bile ucuz ödedik ve özel veteriner

Mehmetkr

Bugün özel veterinere gittim kan testi için 140 karma aşının bir dozu için 120 TL istediler

maviboncuk07

Kan testi fakültede de 120 tl'ydi :( hayvanlarla alakalı tedavilerin bu kadar pahalı olmasını aklım almıyor

Ozge00

Değişiyor aslında. Mesela ameliyata ozelde 400-500 TL iken fakültede 200 tl civarı imiş. Her şehire göre değişir. Araştırıp sormak lazım

evkedisimia

çok teşekkürler

aylinceyda

Ben özel veteriner tercih ediyorum uygunluktan bağımsız olarak.Çevremde ki veterinerlerde kan testi 120-125 TL. İç/dış parazit 70 diğer aşılara da 75 TL fiyatında. Sanırım bu durum bölgeden daha çok veterinerler arasında değişiyor. Çevrenizde ki veterinerleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.