Kedi Kısırlaştırma Öncesi

FeyzaZeynep
FeyzaZeynep

898 Puan

Yarın kedimi kisirlastiracağimda yemeği ve suyu ne zaman vermeyi kesmeliyim. Bide özellikle dikkat edeceğim birşey var mı?


5 CEVAP

Minimesi
Minimesi

14087

Benim kedimin midesini kesip yabncı cismi aldılar orda gece 12 de su ve mamayı kestirtti doktorlar ama bizim ameliyat baya riskli idi sizinkini bilemem bence veterinere sorun


Ozge00
Ozge00

28573

Bize 9 saat önce yemegi kesin dediler. Veterinerinizin söylemiş olmasi lazımdı aslinda. Ameliyattan sonra boyunluk taktırın. Veterinerinizin numarasını da alin, herhangi bir durumda mesaj atarsınız hemen.
Bir de evi temizleyin. Ilk geldiği zaman korkudan kucuk yerlere girmeye çalışıyorlar. Dolayısı ile yarası da toz olup mikrop kapmasin. Önlem amaçlı.
Geçmiş olsun şimdiden.


Minimesi
Minimesi

14087

Biz ameliyat sonrası sıkıntı çekmedik doktor yemek yerse dikişler patlar ölür dedi 10 gün serum ile beslendi ondan veterinerde kaldı eve gelincede dikişler açılır zıplamasın diye bitek salonda tuttuk geceleyinde salonda beraber yattık pamuk ile ama bence veterineri arayın yemek yememesi gerek ise ve yerse ameliyat etmezler bence yani bir bildikleri var ki yemesin diyorlar


Minimesi
Minimesi

14087

Bu arada sanırım yenisiniz sitede soruyu yayınlayınca bazen yavaş yayınlıyor 4-5 kez basınca 4-5 tane soru açıyor sizde 3-4 tane atmışsınız tek tek cevaplara bakmanız zor olur haberiniz olsun :)


FeyzaZeynep
FeyzaZeynep

898

Çok saolun yeni fark ettim


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 61 Görüntüleme
  • 5 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 29711 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR