Kedimi Nasıl Oyalayabilirim

Sut_lac

Eve yaklasık 3.5 aylık yavru kedi aldım odaya koydum yuva bulana kadar. fakat ben yanından çıkınca ağlıyo miyavlıyo onu oyalayacak oyuncakta koydum ama... Başka nasıl oyalanabilir bilemedim. Çalışıyorum ve her an yAnında olmam mümkün değil. Kendi kedilerim nedeniyle onu odadan cıkartamıyorum bu duruma çözüm bulabilir miyim sizce:( günümün yarısı yuva aramakla yarısı onu sevmekle yarısı ise işte geçiyo :(

2 CEVAP

Latahzen27

O şuan bebek sizden ilgiyi bekliyor onun için biraz sabırlı olmanız gerek:)

gayelise

Pinpon topu verebilirsiniz önüne küçük kediler bayılır oynamaya