Veteriner Ücreti

chromatica

geçtiğimiz günlerde kızımızı ilk kez veterinere götürdük. Iç dış parazitleri olmamıştı, o gün dış paraziti yapıldı ve veteriner bizden 140 lira ücret aldı, bu arada kizimizda pire de çok vardı ayriyetten pire için ilaç sıktılar mı bilmiyorum ama dış parazit için bu ücret bana fazla geldi gibi. sizce ayriyetten pireler için birşey yapılmış midir? yoksa veteriner değiştirmeyi düşünüyorum

24 CEVAP

chromatica

sanırım ben yanlış anlamışım... karnesine tekrardan baktım ve iç parazit hap olarak verilmiş. yani iç ve dış parazite 140 lira almışlar

baranertaga

Yine de biraz fazla gibi karneye de mi ayrıca para aldılar?

YigitGocmen

Biz ikisine de 45 tl vermekteyiz torpil veya tanıdık gibi düşünmeyin kliniğin kendi fiyatı :)

Busebakis

Ankara'da ikisine 70 lira ödüyoruz

chromatica

@baranertaga karneye ayrı olarak 30 lira ücret aldılar. ama toplam olarak bana da çok fazla geldi, başka bi veteriner buldum oraya gideceğim haftaya

Anonymus944867

bende 120 tl ödedim iç dış parazite 100_120 tl arası değişir kaliteli olanlar 140 tl fazla ekstra muayene ücreti falan aldılar sanırım sorsaydınız keşke neden 140 die

cerenhaylaz

Benim oğluma da ilk veterinere gidişimde iç dış parazit yapıldı tırnakları kesildi toplamda 120 tl verdim. sizin ki tek bir aşıya göre çok fazla üstelik dış parazit için.

hakandolu

Kars’ta ben ikisini 70 TL ye yaptırıyorum ve eve gelip kendisi yapıyor zamanla veteriner hekiminizi gözlemlerseniz siz bile yapabilirsiniz

senaau

İc dış parazit için de 140 pahalı. 100 lira civarinda alıyorlar. Hadi onu geçelim karne için para alınmaz bu ne saçmalık