Mystic Mamayı Nerden Alıyorsunuz?

Tengu

3 kilo aldığım fiyata 1.5 kilo alıyorum ******dan. Uygun fiyatlı alabileceğim bir site biliyor musunuz

10 CEVAP

FerayeG

Fazla şişirildiği için huyumuz kurusun, zam gelmemesi şaşırtıcı olurdu. Mystic alacağınıza Özge hanımın dediği gibi Brit alın derim

Findikthecat

Ben 1.5 kgsini buradan (pet-lebi ) 35 tlye aldim.

Mehmetkr

Arkadaşım 3 ay önce Almanyaya taşındı hills köpek mamasının kilosunu 3 Euroya alıyor Türkiye'de aynı mamanın 1 buçuk kilogramina 84 TL ödüyoruz

Ozge00

Zam geldi bir de saka gibi :D
En ucu trend-yol hepsi-burada gibi sitelerde var.
Normal kedi ürünleri satan sitelerde daha pahalı. Ak-akceden baktim en ucuz altin-pati ve cabuk-mama. İlkini bilmiyorum ama ikincisi güvenilir. Onda bile 1,5 kilo 60 tl. Onun yerine 10 tl veririm brit alirim.
Biktim zamlardann

Ozge00

10 tl daha veririm***

Anonymus386040

Şu an ne yazıkki her şeye zam geliyor. Yani her şeye zam gelirken, mamalara da zam gelmesine hiç şaşırmıyorum. Sitelerde en fazla 10-15 lira gibi fiyatlar oynuyor. Örneğin Proplan'ın 3 kiloluk maması burada 170 ise başka sitede 180 oluyor ama kargo parasını soktukları için yine aynı hesaba denk geliyor. Herkes bıktı bu zamlardan artık ama yapacak bir şey yok...

Ozge00

Kargo ve kapida odeme eklenince de 55 tl oluyor. Eger toplu alışveriş yapacaksınız kargo ödemezsiniz uyguna gelir o zaman ama tek mama alınca burda ekstra 20 tl ödüyorsunuz. Kapida ödeme yapmasanız 10 tl olur sadece. Diğer türlü burasi da 20 tl zarara sokuyor insani :D

Tengu

Mystic e 60 70 lira vermek yerine dediğiniz gibi brit care almak daha mantıklı. Daha önce hiç denemediğimiz için eski maması nd ye geçmeyi düşünüyorum ama onun fiyatı da almış başını gidiyor.
Mystic alınca sokaktakilere mama almak çok zorlamıyordu ama artık evdekine para ayırınca sokaktakilere yetmiyor sokaktakilere ayırınca da evdekine yetmiyor ne yapacağımı şaşırdım. Devletimiz saçma sapan şeylere harcadığı paranın 1/100 iyle sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına karşılasa keşke. Artık sokaktakilere imkanım yetmiyor bu ay sadece evdekine mama alayım diyemiyorsun her gün kapıya geliyorlar yemek için ne yapacağımı şaşırıyorum. gerçekten çok zor...

Mmuussaa

Sosyal medya hesabından en çok yorum yazana mama hediye diye kampanya yapmışlardı. Tabi rekabet olunca insanlar fazla yorum yazmak için emoji harf sayı şeklinde kışa yorumlar yazmaya başladı. Sonra kampanyamızı suistimal ettiniz diye ınsanları suçladılar. Bu yaptıklarının yanlış olduğunu yazdım cevap bile yazmadan engellediler. Eşimden yazdım yine cevap vermeden engellediler. Mamasını alsam bozuk çıksa demekki yine aynısını yapacaklar. Tavsiyem kendini ispatlamış mamalar alın.

Mmuussaa

Sosyal medya hesabından en çok yorum yazana mama hediye diye kampanya yapmışlardı. Tabi rekabet olunca insanlar fazla yorum yazmak için emoji harf sayı şeklinde kışa yorumlar yazmaya başladı. Sonra kampanyamızı suistimal ettiniz diye ınsanları suçladılar. Bu yaptıklarının yanlış olduğunu yazdım cevap bile yazmadan engellediler. Eşimden yazdım yine cevap vermeden engellediler. Mamasını alsam bozuk çıksa demekki yine aynısını yapacaklar. Tavsiyem kendini ispatlamış mamalar alın.