Erkek Kedim Mamasına Dahi İşiyor Acil!!!!

aze

Merhaba ikinci erkek kedim memlekette ailemizin yanında kalıyor mutlu ve eve ev halkına alışmıştı sadece bir süre sonra bu zamana kadar insandan daha temiz olduğunu düşündüğümüz kedimiz meyve sebze kasalarına hatta son nokta olan kendi mamasına bile işiyor evde bulduğu her noktaya işiyor koku bırakmak için desek mamaya işemek nedir? Bunu neden yapıyor eğer bir çözüm yolu bulamazsak malesef iyi olmayacak. Şuan 9-10 aylık

4 CEVAP

gizemuzak

Kısırlaștırın derim

aze

Kısıraştırıcaz zaten de koku bırakmak için mamasına neden yapsın hadi meyve sebzeyi geçtim de maması ne alaka

toprak35

maalesef benim kısır erkek kedimde aynı haltı ara ara yapıyor.Kum mu döküyor acaba diye düşünüp tahlil vb yaptırdık ama hastalık düzeyinde birşey olmayınca bunu psikolojisine verdik.tek olayım diyor sanırım dana

aze

Ah bir anlayabilsem