Kan Tahlili

Lilio_etta

Merhaba veterinerlerde biyokimya cihazı çoğunlukla bulunuyor mu? İlimdeki veterinerlere Google dan, instadan falan baktım sadece kan tahlili veya hemogram diye yazmışlar

6 CEVAP

Ozge00

Her yerde bulunmuyor. Donanımlı bir yere gitmek lazım. Bildiğim kadari ile de bu tarz şeyler pahali biraz

YigitGocmen

Arayıp ya da bizzat görüşüp bilgi almanızı tavsiye ederim.

Lilio_etta

İnstagram dan mesaj yazdım fakat geri dönmediler umarım olur genel bi check up yaptırmak istiyorum

Ozge00

Nerde yaşıyorsunuz?
Mesela ben küçük bir yerde yaşıyorum, onu bırakın röntgen çeken bir yer bulmak zor. Tek bir yer var bildiğim kadarı ile.
Belki yaptıran vardır daha önce yardımcı olurlar size dr

@ozge00 karabük/Safranbolu da yaşıyorum aslında buraya son 1 2 yılda çok fazla vet açıldı 10 15 arası var kedimi şimdiye kadar hep Alpay Veteriner Kliniğine getirdim baya donanımlı bir vet onda büyük ihtimal olduğunu düşünüyorum

@ozge00 sizin çocuktada sanırım kansızlık vardı eski sorularınızda görmüştüm şimdi nasıl oldu acaba?