True İnstinct Mana Kullanan Varmı

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba true instinct marka mama ya geçmek istiyorum ama 1 ve 7 kg lik satılıyor bu mama yı kullanan var mı şuan orijen cat kitten kullanıyoruz ama severek yemiyor

6 CEVAP

melisaakrer

Kesinlikle kullanmamanızı öneriyorum. İçeriğinde tanıtımında söylenilen kadar taze et yok.

Ozge00

Az tahıllı olaninda bile yine baya tahil var. Onun harici cok sıkıntı yok gibi içeriğinde. Kullanma şansım olmadi ne yazik ki.
Bakmak isterseniz fitmine de bakabilirsiniz. İçeriği daha çeşitli, geniş.

Ozge00

Baska bir siteden baktım. %60 hayvansal gida %25 tahil içerdiği yazıyor.

Zeynepulku

Ben içeriğini begenmemistim. Fiyata gore içeriği yeterli değil tahıl içeriyor fazlaca. Fitmin brit care bakabikirisniz

Faytekin

Kullanmayı denedim kısır somonlu olanı ama iki kedimde yemedi,arkadaşların dediği gibi Britcare in yeni çıkan mamalarına da bakabilirsiniz,içerikleri çok iyi geldi bana.

freepixel

instinct en iyi mamalar arasında gösterilen bir mama. Uzun süredir tahılsız, et maması da geliyor. Tahıllı kullanmak zorunda değilsiniz. İçeriğini de doğru olarak orijinal sitesinden görebilirsiniz. Distribütör firma yanıltıcı reklam yapıyor diye koskoca markaya kötü demek biraz komik.

Kaldı ki mamaların genelinde söylüyorum, tahıllı mamaya öcü gibi yaklaşılması garip geliyor. İçindeki tahıla bağlı olarak bu durum değişir. Hatta sindirim sistemi hassas kediler için gerçekten fayda sağlıyor, tam tahıllar.

Ayrıca kısırlaştırılmış kediler için tamamen et proteinli mamaların uzun vadede sıkıntı yarattığını söyleyen bir sürü kedi sahibi var. Keza acana, orijen gibi pro mamaların yine kısırlaştırılmış kedilerde idrar yollarında sıkıntı yaptığı çokça deneyimlenmiş. Aslında içeriği sağlıksız olmadıktan sonra en iyi mama yavrunuza en iyi gelen mamadır diye düşünüyorum.