Yavru Kedi İcin Reflex Plus Mı Felicia Mı?

onur190707

petlebide reflex plus 1.5 kg 42 tl iken felicia 2kg 80 tl aradaki fiyat farkınıda baz alırsak hangisi daha iyi bir mamadır? felicia reflex plusdan cok daha iyi bir mamamıdır?

6 CEVAP

senaau

Mytstic içerik olarak iyi ama ben de sipariş vermiştim kargoyla sorun yaşanınca iptal ettim ve iyiki etmişim burda birçok kişi aynı şeyden şikayetçi olmuş mystic kullananlar hazımsızlık gaz ishal gibi sorunlarla karşılaşmış. Daha dün biri elindeki 15 kg açmiş olduğu mytstic mamayı napcagini soruyordu. Reflex ve felicia arasından felicia yi öneririm.

Mystic öneririm en iyisi👌🏻👌🏻👌🏻

Mystic iyi olabilir ama her kediye iyi gelmiyor...benim üç kedimde de aşırı gaz ve ishal oluştu mystic verince. Hem de eski mamayla karıştırıp yavaş yavaş vermeme rağmen.

kaanpolat

İçerik olarak ikiside çöp mystic içerik olarak ikisinden de daha iyi hem daha ucuz

Ben de üç kedi olunca daha ekonomik mama arayışına girdim, felicia kullanıyorum şimdilik bir sorun yok gibi...

SerraYanmaz

Felicia 👌🏻