Merhaba Arkadaşlar Kedime Birşey Oldu Ve Kollarının Üstünde Akaylarının Üstünde Duramıyor Lütfen Yar

Helindiye1i

Yaklaşık 1aydır aldığımız kedimiz aksam uyangında yerinde değildi aradıgınızda yatağın altında cıktı alalım derken hissetimki omurgasımı gögus kafesini tam emin degilim biraz öne kaumıstı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birisi yardımcı olsun

2 CEVAP

Minimesi

Bence veterinere götürün burdan kimse yardım edemez diye düşünüyorum

Anonymus386040

Dostum maalesef buradan yardımcı olabileceğimiz bir şey yok. En kısa zamanda veterinere görünün