Kedi Güneş Işığı

Anonymus944867

kedimin güneş ışığı alması gerekli mi evde olduğu için hiç güneş ışığı görmüyor?

2 CEVAP

YigitGocmen

Yani almasında fayda var aslında. Mümkünse bir tasma edinin. Parklarda ya da bahçelerde günlük bir süre dolaşırsa evde kalmasından daha iyi olur.

ferhat05

Uzun süre güneş ışığının altında kalması faydadan çok zarar olur kediniz için. Eğer eviniz direkt güneş görmüyorsa perdeler açık olsun mümkünse. Hem dışarıyı seyreder hem sıkılmaz. Sadece uzun süre güneş ışığının altında yatmasın.