Kedi Bıyığı

Anonymus944867

Kedimin bıyığı kırılıyor ve düz olmuyor bazen nasıl şeklini ve düştüğünü koruyabilirim ne ile düzeltebilirim acaba?

5 CEVAP

Seymaaacaan

Benim kediminde bıyıkları kırılıyordu dişlerini fırçalarken bıyıklarına da Hindistan cevizi yağı sürdüm işe yaradı sanırım artık kırılmıyor.

Ozge00

Arada dökülür yenisi cikar bu normal. Bizim de bu sekilde.

aylinceyda

Dönemsel olarak bıyıkları, kaşları kırılıp, dökülebiliyor. Normal yani.

YigitGocmen

Bu soruyu ben de soracaktım bıyık uçlarının bazıları kanca gibi eğik sağlık problemi olabilir mi acaba?

Anonymus944867

başka bir düzeltme veya tarama yolu var mıdır? bilgisi olan arkadaşlar