Happy Tail Mama Nasıl Sizce ?

Köpeğim Muffine hiç bir markasının kuru mamasını yediremedim happy tail mamayı gördüm ve sipariş verdim muffin memnun severek yiyor ama gerçekten sağlıklı mı iyi mi kötü mü karar veremedim fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Mehmetkr

Aldığınız sitenin linkini atar mısınız

Ozge00

O marka yas mama kıvamında yapıyordu sanırım mamaları. Yaninda isirabilecegi sert gıdalar da vermek lazım bence dis sağlığı için.

SerraYanmaz

İçeriğini en net bir şekilde görebildiğimiz mama markası bütün ürünler taze ve insan yemesine bile uygun sağlık bakanlığı onaylı ben çok beğeniyorum ama kedim için porsiyon miktarından emin olamadığımdan geçiş yapamadım
Dişlerini haftada 1 fırçalamayı unutmayın:)