Scottish Yavru Kedi Bakımı

Aykut26

İyi günler aralık ayı sonunda scottish yavrularından birini sahipleneceğim ama konuyafa çok yabancıyım ilk defa kedi beslicem bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim maması kapları oyuncakları aşıları kumu tarakları ve benim bilmediğim şeyler hakkında sizlerden yardım istiyorum

17 CEVAP

Anonymus944867

yarası olan gocunuuuuuuuur ben isim vermedim hiç :)))))))))

Ozge00

Siz saldirma görmemişsiniz. Satin almayın vazgeçin dedim. Saldırma değil bu uyarı niteliğinde. Belki alacak kisi bilmiyor bunu. Bilgisi yok belki. Ben diyeceğimi dedim. Zaten yazmışlar soruya cevabi.
Gereksiz karmasa yaratmayin rica ediyorum