Kediler Kaç Derece Soğuğa Dayanabilir?

gulseserez

Dışardaki kedileri soğuktan korumamız için ne yapabiliriz? Nasıl yalıtım sağlayabiliriz? Gazete kağıdı soğuğu önler mi?

2 CEVAP

Badems

Kutu daha iyi olur icine girebilecegi ve ustu kapali olan. Battaniye polar kalin kumaslar. Bol yemek olmasi lazim en azindan vucut isisini dengeleyebilmesi icin. Yuva yapabilirsiniz eger zor gelrse hazir yuvalar alip, disini posetle kaplayip icine kalin kumas koyabilirsiniz

ilanekle

Aman dikkat . Bazı HAYVAN SEVMEZLER alıp alıp gidiyor koydunuz yeri dikkatli seçin.