Kedinin Anne Babası :)

Buketbayraktar

7 aylık bir oğlum var acaba annesi babası nasıl kediler diye merak etmişimdir hep. Bi ben mi merak ediyorum acaba bunu hiç düşündünüz mü sizde? :) mesela benim Kedimin kulakları normale göre oldukça büyük geliyor bana kendisi smokin bir sokak çocuğu aslında

11 CEVAP

Zeynepulku

Benim kedimin annesini biliyorum ama babasını bilmiyorum babam arada p*ç diyor o yüzden 😌 vksovkmamcnjwnc
Annesi çok güzel uzun tüylü smokin ama sadece kulak üstlerinde ve kuyruğunda siyahlık var. Yavruların hic biri anneye benzemiyor 😄

ecrinnurAslan

Benim kedimde sokak kedisi annesini babasını bende hep merak ediyordum

freezy

Benim kuzenimin kedisinin annesi siyah babası smokimdi kediside sarı,yani anne babaya pek benzemiyor bazen

Bikedi

Benimkinin annesi sarman. Ama kedim tekir. Annesi kisa tuyluydu. Benimkinin kuyrugu acayip kabarik. Ben de babayi merak ediyorum.

Buketbayraktar

Çok ilginç gerçekten ikisine de benzemeyebiliyor olması ama gerçekten öğrenmek isterdim:) @zeynepulku çok güldüm :D

aylinceyda

Ben de merak ediyorum. Bazen oturup acaba annesi, babası nasıldı diye tahminler yürütüyoruz. Hatta ilk sahiplendiğimde sokakta ki bütün ufak kedileri kardeşimi acaba diye araştırıyordum. Onları da bulmayı isterdim. :))

smhcnn

Merhabalar gercekten ilginc bi o kadar da merak uyandirici bir kisma ayak basmissiniz Buket hanim. Bilen icin nasil bir duygu oldugunu kestiremedigim gibi bizde bilmedigimi icin merak ediyoruz ara ara kendimize bu soruyu sorduk :) kardeslerinin oldugu fotoyu gormustuk bizimki cok zipirdi artik anasi babasi biziz napalim 😂

pathossmom

buna cevap vermek oldukça zor şöyle diyim hatta benim oğlumu anlatayım oğluşumu kedisi olan bi kadından sahiplendik annesi babası belli annesi uzun tüylü tortoiseshel babası da uzun tüylü beyaz tekir oğlum da uzun tüylü sarman..oğlumun diğer kardeşlerinden biri sarmandı biri de tuxedoydu :)

senaau

Tabiki bende çok merak ediyorum. Kedimi 1 sene önce buldum yetişkinken. Mahallede ona çok benzeyen iki kedi var onlar kardeşler mi çok merak ediyorum mesela. Yada belki bı tanesi annesi diğeri kardeşi. Ablamın kendisi de 4 aylık bebekken bı adam çalıştığım dükkanın onune atmıştı beze sarıp onu da merak ediyorum çok acaba kimin yavrusu o adam onu nerden buldu da attı kardeşleri hayatta mı. Çünkü benim işyerimin orası cadde üstü ve köpeklerin yoğun olduğu bölge 2 kez gözümün önünde köpek kedi parçaladı kaç kez de araba çarptığına denk geldim çok merak ediyorum bu yüzden annesi ve kardeşlerini. Hiç bı zaman cevabını ogrenemeyecegimiz sorular:)))

sforselin

Annesini hamileyken bulup eve aldıkları için onun fotoğraflarını gördük, kardeşlerinin yeni aileleriyle de hala iletişim halindeyiz. Bizimkini almaya gittiğimizde evin yanından geçerken gördüğüm iri, siyah kedinin de babası olduğunu düşünüyorum bjmjbjb

Buketbayraktar

Benim ki Bi de smokin ama ince yüzlü koca gözlü koca kulaklı o yüzden daha da merak ediyorum hiç öyle Bi smokin görmedim çünkü :) benim yavrumun kardeşini araba ezmişti maalesef başka kardeşi var mı annesi bıraktı mı ne oldu hikayesi nedir gerçekten merak ediyor insan ama şimdi bizim güzel çocuklarımız onlar :)